Mikrovlnka s efekty 23 cm
Kód produktu: W050320
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Mikrovlnka s efekty. Velikost 23x10x15. Obsahuje mikrovlnku, hamburger, kousek pizzy, příbor a pití. zvukové a světelné efekty baterie 3xAA součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Mikrovlnka s efekty.
Velikost 23x10x15.
Obsahuje mikrovlnku, hamburger, kousek pizzy, příbor a pití. zvukové a světelné efekty
baterie 3xAA součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050320 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
