Míč FIFA fotbalový New York 23cm nenafouknutý
Kód produktu: W058225
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tento fotbalový míč s motivem FIFA Mexiko je ideálním parťákem pro všechny malé i velké fotbalisty. Díky svému výraznému designu se na hřišti rozhodně neztratí a zajistí hodiny skvělé zábavy při hře s kamarády nebo tréninku na zahradě. Průměr 23 cm. dodává se nenafouknutý
Podobné produkty
Popis produktu
Tento fotbalový míč s motivem FIFA Mexiko je ideálním parťákem pro všechny malé i velké fotbalisty. Díky svému výraznému designu se na hřišti rozhodně neztratí a zajistí hodiny skvělé zábavy při hře s kamarády nebo tréninku na zahradě.
Průměr 23 cm.
- dodává se nenafouknutý
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W058225 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
