Měkké puzzle bloky DINO 32 cm
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete vytvořit pohodlný "koberec", který má výborné tepelně - izolační vlastnosti, tlumí nárazy. při znečištění lze lehce omýt navlhčeným hadříkem vyrobeno z nezávadného plastu, měkké na ...
Podobné produkty
Popis produktu
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete vytvořit pohodlný "koberec", který má výborné tepelně - izolační vlastnosti, tlumí nárazy.
- při znečištění lze lehce omýt navlhčeným hadříkem
- vyrobeno z nezávadného plastu, měkké na dotek
Počet v balení: 10 ks
Velikost jednoho pole: 30 x 30cm
Šířka puzzle: 1 cm
Doporučený věk: od 10 měsíců
ATESTOVÁNO: bezpečnost a nezávadnost přezkoušena ITC Zlín (protokol 713300959).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118641 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
