Medvěd plyšový hnědý 40 cm
Roztomilý méďa s mašlí chce být tvým novým kamarádem! Užijete si společně prázdniny u babičky a dědečka? Nebo zábavu při hraní v pokojíčku? Plyšový kamarád tě neopustí ani při usínání! Bude tvým ochráncem! Velikost: 40 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilý méďa s mašlí chce být tvým novým kamarádem! Užijete si společně prázdniny u babičky a dědečka? Nebo zábavu při hraní v pokojíčku? Plyšový kamarád tě neopustí ani při usínání! Bude tvým ochráncem!
Velikost: 40 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005514 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
