Medvěd plyšový 140cm
Kód produktu: W042420
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšový medvěd s mašlí.
Rozměry 140x85x42 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042420 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.4 kg |
| Délka výrobku: | 85.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 140.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
