Mechanické hodiny stavebnice
Kód produktu: W013740
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Mechanické hodiny stavebnice. Postav si funkční mechanické hodiny. Balení obsahuje dekorativní samolepky.
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Mechanické hodiny stavebnice.
Postav si funkční mechanické hodiny.
Balení obsahuje dekorativní samolepky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013740 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.2 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

