Produkt byl přidán do oblíbených
Meč svítící 51 cm
Kód produktu: W005276
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Plastový meč se světelnými efekty nesmí chybět ve výbavě žádnému bojovníkovi! Překvap svého nepřítele v boji s originálním svítícím mečem! Velikost: 51 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Plastový meč se světelnými efekty nesmí chybět ve výbavě žádnému bojovníkovi! Překvap svého nepřítele v boji s originálním svítícím mečem! Velikost: 51 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAA nejsou součástí.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005276 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3 x AA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 51.4 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
