Mazlíček elektronický hra tučňák 7,5 cm
Mazlíček elektronický hra tučňák. Rozměry 7,4x6,1x2,6 cm. S kroužkem na klíče. Display box 12 ks. 4 varianty - žlutá, červená, modrá, černá. Baterie 2xAAA, nejsou součástí. Handheld herní konzole. Je možné si zvolit z velkého množství mazlíčků. Reset - resetuje zařízení zpět na výběr zvířátka. Decide - přepínání/volba. Select - potvrzení volby. Cancel - zpět.
Podobné produkty
Popis produktu
Mazlíček elektronický hra tučňák. Rozměry 7,4x6,1x2,6 cm. S kroužkem na klíče. Display box 12 ks. 4 varianty - žlutá, červená, modrá, černá. Baterie 2xAAA, nejsou součástí. Handheld herní konzole. Je možné si zvolit z velkého množství mazlíčků.
Reset - resetuje zařízení zpět na výběr zvířátka.
Decide - přepínání/volba.
Select - potvrzení volby.
Cancel - zpět.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051208 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
