Malý výpravčí - blistr
Kód produktu: 209221
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | 209221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
