Maamaa Dino s efekty 14cm český obal
Kód produktu: W028977
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Maamaa Dino. Světelné a zvukové efekty stlačením hlavy dolů. 3xAG13 baterie součástí. Přepínač ON/OFF na boční straně.
Podobné produkty
Popis produktu
Maamaa Dino.
Světelné a zvukové efekty stlačením hlavy dolů. 3xAG13 baterie součástí. Přepínač ON/OFF na boční straně.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028977 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
