Lisciani Spider-Man puzzle oboustranné 60
Kód produktu: W031012
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Lisciani Spider-Man puzzle oboustranné. 60 dílků. Rozměr 50x35 cm. Postav obrázek na jedné straně a vybarvi obrázek na druhé.
Podobné produkty
Popis produktu
Lisciani Spider-Man puzzle oboustranné. 60 dílků.
Rozměr 50x35 cm.
Postav obrázek na jedné straně a vybarvi obrázek na druhé.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031012 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
