Lisciani Barbie módní butik s panenkou
Připrav se na svůj vlastní módní butik. Představivosti se zde meze nekladou. S přiloženou panenkou Barbie vytvořte butik, který může být každý den naprosto jiný. Módní dobrodružství právě začíná. Dokonalý hrací set z Tebe během chvilky udělá stylistu a můžeš tak vytvářet své vlastní modely. Předvěď se rodině nebo přátelům. Výška: 35,5cm
Podobné produkty
Popis produktu
Připrav se na svůj vlastní módní butik. Představivosti se zde meze nekladou.
S přiloženou panenkou Barbie vytvořte butik, který může být každý den naprosto jiný. Módní dobrodružství právě začíná.
Dokonalý hrací set z Tebe během chvilky udělá stylistu a můžeš tak vytvářet své vlastní modely. Předvěď se rodině nebo přátelům.
Výška: 35,5cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W010928 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 51.6 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
