Létající drak 110x72 cm - Český obal
Kód produktu: 119180
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Parádní létající drak se bude na obloze určitě moc dobře vyjímat. Tak hurá na drakiádu! Pojďte se společně vyřádit při pouštění draků, třeba se zajímavými pestrými motivy. Barevné provedení: červený, zelený, bílý, modrý. Rozměr draka: 110 x 72 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní létající drak se bude na obloze určitě moc dobře vyjímat. Tak hurá na drakiádu! Pojďte se společně vyřádit při pouštění draků, třeba se zajímavými pestrými motivy. Barevné provedení: červený, zelený, bílý, modrý. Rozměr draka: 110 x 72 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 119180 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 67.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
