Létající drak 110 x 64 cm
Kód produktu: 119204
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Parádní létající drak se bude na obloze určitě moc dobře vyjímat. Tak hurá na drakiádu! Pojďte se společně vyřádit při pouštění draků, třeba s motivy zvířátek v raketoplánu. Barevné provedení zvířátko v raketoplánu: zajíc, pes, kočka. Rozměr draka: 110x64cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní létající drak se bude na obloze určitě moc dobře vyjímat. Tak hurá na drakiádu! Pojďte se společně vyřádit při pouštění draků, třeba s motivy zvířátek v raketoplánu. Barevné provedení zvířátko v raketoplánu: zajíc, pes, kočka. Rozměr draka: 110x64cm.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 119204 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 68.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
