Produkt byl přidán do oblíbených
Letadlo s panenkou a příslušenstvím 28 cm
Vzhůru do oblak a za pořádným dobrodružstvím! Vezmi svou panenku někam za sluníčkem, kde si společně užijete skvělé prázdniny! V balení najdeš také zahradní nábytek s grilem, šaty a vlasy pro panenku. Velikost letadla: 28 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vzhůru do oblak a za pořádným dobrodružstvím! Vezmi svou panenku někam za sluníčkem, kde si společně užijete skvělé prázdniny! V balení najdeš také zahradní nábytek s grilem, šaty a vlasy pro panenku.
Velikost letadla: 28 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.4 cm |
| Výška výrobku: | 17.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
