Les - společenská hra
Soubor společenských her - Les Soubor naučně-logických společenských her LES obsahuje součásti pro čtyři hry. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o rostlinách a zvířátkách žijících v lese. Hry rozšíří dětem vědomosti o přírodě a zlepší jim logické myšlení. Obsah balení: 72 ks obrázkových karet ...
Podobné produkty
Popis produktu
Soubor společenských her - Les
Soubor naučně-logických společenských her LES obsahuje součásti pro čtyři hry.
Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o rostlinách a zvířátkách žijících v lese. Hry rozšíří dětem vědomosti o přírodě a zlepší jim logické myšlení.
Obsah balení:
- 72 ks obrázkových karet
- pexeso
- návod ke hrám
Rozměry balení: 290 × 200 × 40 mm
Vhodné pro děti od 4 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209069 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
