LEGO® Botanicals 10281 Bonsaj
Kód produktu: W011999
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Ponechte volný průchod své kreativitě a vychutnejte si estetickou hodnotu bonsaje s tímto nádherným LEGO® modelem. Tento praktický projekt představuje perfektní způsob, jak do svého života můžete vnést klid a mír prostřednictvím stavění. Vítejte příchod různých ročních období tím, že vyměníte růžové květy za zelené listy. Popusťte uzdu své ...
Podobné produkty
Popis produktu
Ponechte volný průchod své kreativitě a vychutnejte si estetickou hodnotu bonsaje s tímto nádherným LEGO® modelem. Tento praktický projekt představuje perfektní způsob, jak do svého života můžete vnést klid a mír prostřednictvím stavění. Vítejte příchod různých ročních období tím, že vyměníte růžové květy za zelené listy. Popusťte uzdu své fantazii a stylizujte květy tak, abyste docílili jedinečného vzhledu. Nechybí ani květináč a podstavec. • LEGO® model 10281 Bonsaj poslouží jako jedinečný dárek nebo projekt rozvíjející všímavost. Je vhodný pro všechny milovníky bonsajů, rostlin nebo kreativního stavění z LEGO kostek. • Obsahuje vyměnitelné dílky, díky nimž můžete svůj bonsaj stylizovat buď pomocí klasických zelených lístků, nebo růžových třešňových květů. • Prohlédněte si rozkošné žabky ukryté v růžovém květu. S obdélníkovým květináčem a laťovým LEGO® podstavcem imitujícím dřevo si můžete elegantní strom snadno vystavit. • LEGO® model bonsaje je ideální pro dospělé, kteří si libují v zajímavých stavitelských projektech. Zároveň se jedná o skvělý narozeninový či jakýkoli jiný dárek pro milovníky bonsajů nebo pro všechny, kteří se rádi věnují tvořivým činnostem. • Měří přes 18 cm na výšku, 21 cm na délku a 20 cm na šířku. • Obě sady listů si můžete uspořádat podle sebe, takže vždy docílíte jedinečného vzhledu. Měňte barvy podle ročního období, aby váš model zůstal středem pozornosti doma i v kanceláři po celý rok. • LEGO® fanoušci se mohou těšit na zcela nový způsob stavění. V této sadě s bonsajem na ně zároveň čekají neobvyklé tvary a barvy. • LEGO® bonsaj je součástí botanické LEGO kolekce. Tato revoluční řada obsahuje několik dílků z rostlinného plastu, který se trvale udržitelným způsobem vyrábí z cukrové třtiny. • Již od roku 1958 splňují LEGO® součástky přísné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání. • LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují vysoké globální bezpečnostní standardy. Počet dílků: 878 Doporučený věk: 18+U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W011999 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.00 kg , 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm , 0.00 cm |
| Šířka výrobku: | 0.00 cm , 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.00 cm , 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
