Produkt byl přidán do oblíbených
LEGO® Classic 10696 Střední kreativní box LEGO
Tato sada obsahuje kostky LEGO® ve 35 různých barvách a byla navržená tak, aby umožňovala stavitelům všech věkových kategorií stavět podle vlastní fantazie a podněcovala jejich představivost. Okna, oči a množství různých kol nabízí nekonečnou řadu možností a stavění nejrůznějších modelů a vozidel tě bude skutečně bavit. Jedná se o skvělý ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tato sada obsahuje kostky LEGO® ve 35 různých barvách a byla navržená tak, aby umožňovala stavitelům všech věkových kategorií stavět podle vlastní fantazie a podněcovala jejich představivost. Okna, oči a množství různých kol nabízí nekonečnou řadu možností a stavění nejrůznějších modelů a vozidel tě bude skutečně bavit. Jedná se o skvělý doplněk jakékoliv stávající sady LEGO.Sada se dodává v praktickém plastovém úložném boxu a obsahuje také několik návodů pro začínající stavitele. • Obsahuje celou řadu LEGO® kostek v 35 různých barvách. • Obsahuje 18 pneumatik a 18 ráfků kol. • Mezi speciálními dílky najdete zelenou podložku o rozměru 8 x 16 cm, okno a 3 páry očí. • Sady LEGO® Classic jsou navrženy tak, aby podněcovaly neustálý rozvoj kreativity. • Speciální dílky vybízejí k nápaditému stavění. • Množství kol usnadňuje stavění nejrůznějších vozidel a vozítek. • Všechny modely na obrázcích lze z této sady postavit zároveň. • Součástí sady jsou také návody na stavění. Další porci inspirace najdete na LEGO.com/classic. • K dostání v užitečné plastovém úložném boxu. • Zelená podložka měří přes 8 cm na délku a 16 cm na šířku. • Sady LEGO® Classic jsou ideálním doplňkem jakékoliv LEGO kolekce. Počet dílků: 484 Doporučený věk: 4+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 78294 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4-99 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
