Pistole laserová s terčem 20 cm
Kód produktu: W001930
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zamiř a vystřel! Trefíš se přímo do středu terče? Dáš si turnaj se svým kamarádem, kdo z vás bude lepší střelec? Střílení je doprovázeno světelnými a zvukovými efekty. Laserová pistole nemá žádné náboje a je vhodná i pro malé děti. Velikost pistole: 20 cm Rozměry terče: 18 x 22 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zamiř a vystřel! Trefíš se přímo do středu terče? Dáš si turnaj se svým kamarádem, kdo z vás bude lepší střelec? Střílení je doprovázeno světelnými a zvukovými efekty. Laserová pistole nemá žádné náboje a je vhodná i pro malé děti. Velikost pistole: 20 cm Rozměry terče: 18 x 22 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001930 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | pistole - 2xAA, terč - 4xAA, nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
