Produkt byl přidán do oblíbených
Lanový žebřík dřevěný trojhran 1,9 m
Kód produktu: W018318
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Lanový žebřík dřevěný trojhran. Délka 1,9 m. PE lana o průměru 10 mm. Délka úchopů 58 cm. Nosnost 80 kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Lanový žebřík dřevěný trojhran.
Délka 1,9 m. PE lana o průměru 10 mm.
Délka úchopů 58 cm.
Nosnost 80 kg.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W018318 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.2 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 50.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
