Produkt byl přidán do oblíbených
Lanová síť
Kód produktu: W018319
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Lanová síť s dřevěnými úchopy. Délka sítě 2 m. Délka úchopů 56 cm. Nosnost 80 kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Lanová síť s dřevěnými úchopy.
Délka sítě 2 m. Délka úchopů 56 cm.
Nosnost 80 kg.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W018319 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
