Produkt byl přidán do oblíbených
Labyrint s korálky dřevěný 16cm
Kód produktu: W056111
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Labyrint s korálky dřevěný. Velikost 16cm
Podobné produkty
Popis produktu
Labyrint s korálky dřevěný.
Velikost 16cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056111 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
