Produkt byl přidán do oblíbených
Kuřátko na natažení 9 cm
Kód produktu: W005235
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Roztomilé kuřátko na natažení se postará o zábavu! Stačí natáhnout, pustit a pozorovat kam až doskáče! Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 3 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilé kuřátko na natažení se postará o zábavu! Stačí natáhnout, pustit a pozorovat kam až doskáče! Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 3 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005235 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
