Kulomet s 36 pěnovými náboji 52 cm
Kód produktu: W037780
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kulomet s 36 pěnovými náboji. Rozměry 52x20x23 cm. 2 zásobníky, každý na 10 nábojů součástí. Oranžové tlačítko na uvolnění zásobníku. Obrázkový návod na použití na zadní straně obalu. 6xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Kulomet s 36 pěnovými náboji.
Rozměry 52x20x23 cm.
- 2 zásobníky, každý na 10 nábojů součástí.
Oranžové tlačítko na uvolnění zásobníku. Obrázkový návod na použití na zadní straně obalu.
6xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037780 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 6xAA |
| Délka výrobku: | 69.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
