Produkt byl přidán do oblíbených
Kuličky - barevný set 26 ks - Český obal
Kód produktu: W000093
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada skleněných kuliček na cvrnkání zabaví děti i dospělé! Stačí najít místo, připravit důlek a může se hrát! Obsah balení: 2 x kulička 2,5 cm 24 x kulička 1,6 cm Doporučený věk: od 5 let
Podobné produkty
Popis produktu
Sada skleněných kuliček na cvrnkání zabaví děti i dospělé! Stačí najít místo, připravit důlek a může se hrát! Obsah balení: 2 x kulička 2,5 cm 24 x kulička 1,6 cm Doporučený věk: od 5 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W000093 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
