Kuchyňka s vařičem kufřík 66x50x21 cm
Kuchyňka kufřík. Velikost 38cm. Kufřík je na kolečkách a má vysunovací madlo. Výška s vysunutým madlem 55,5cm, výška se zasunutým madlem 38cm. Kufřík jde přestavět na kuchyňku o rozměrech: 66x50x21cm. Návod na sestavení na obale. Obsahuje nádobí, příbory, potraviny a další příslušenství. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Varná deska po zapnutí vydává světelné a zvukové efekty.
Podobné produkty
Popis produktu
Kuchyňka kufřík.
Velikost 38cm.
Kufřík je na kolečkách a má vysunovací madlo. Výška s vysunutým madlem 55,5cm, výška se zasunutým madlem 38cm. Kufřík jde přestavět na kuchyňku o rozměrech: 66x50x21cm.
Návod na sestavení na obale. Obsahuje nádobí, příbory, potraviny a další příslušenství. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Varná deska po zapnutí vydává světelné a zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006457 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 24.2 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
