Nafukovací kruh transparent 76cm, Intex 59260NP
Kód produktu: 159260
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Léto a koupání se neobejde bez pořádných nafukovaček. Průměr: 76 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Léto a koupání se neobejde bez pořádných nafukovaček.
Průměr: 76 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159260 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 96m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
