Kreativní set ovál 35x45 cm - vymalování + 2x štětec + barvy
Kód produktu: W056004
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kreativní set - vymalování ovál. Balení obsahuje: 1x barvy a 2x štětec. Uvedená cena je za 1 kus.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set - vymalování ovál.
Balení obsahuje: 1x barvy a 2x štětec.
Uvedená cena je za 1 kus.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056004 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 49.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
