Králík chodící s efekty 16cm - český obal
Kód produktu: W049978
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Králík chodící. Rozměry: 9x16.5x16.5cm . Králík chodí, červená se, vrtí ocáskem. světelné a zvukové efekty. Baterie 2xAA nejsou součástí. Vypínač on/off
Podobné produkty
Popis produktu
Králík chodící.
Rozměry: 9x16.5x16.5cm
. Králík chodí, červená se, vrtí ocáskem. světelné a zvukové efekty. Baterie 2xAA nejsou součástí. Vypínač on/off
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049978 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2*AA |
| Délka výrobku: | 19.7 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.9 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
