Krab do vany 20 cm
S krabem do vany od Playgo se stane koupání velkou zábavou pro vaše dítka i pro vás! Připevněte ho, naberte vodu do velryby a nalijte do klepeta! Koukejte jak koulí očima! Rozměry balení: 23 x 24 cm Doporučený věk: od 12 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
S krabem do vany od Playgo se stane koupání velkou zábavou pro vaše dítka i pro vás!
Připevněte ho, naberte vodu do velryby a nalijte do klepeta! Koukejte jak koulí očima!
Rozměry balení: 23 x 24 cm
Doporučený věk: od 12 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100391 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
