Kosmetický stolek s efekty 76cm
Kosmetický stolek s efekty. Rozměry 57x34x76cm. Světelné a zvukové efekty. Návod na složení na obale. 3xAA baterie nejsou součástí. Po zamávání 5cm před krystalem nahoře na zrcadle, a po následném otevření zrcadla se na něm zobrazí obrázky princezen. Obsahuje stolek se zrcadlem, židličku a příslušenství.
Podobné produkty
Popis produktu
Kosmetický stolek s efekty.
Rozměry 57x34x76cm.
Světelné a zvukové efekty.
Návod na složení na obale. 3xAA baterie nejsou součástí. Po zamávání 5cm před krystalem nahoře na zrcadle, a po následném otevření zrcadla se na něm zobrazí obrázky princezen.
Obsahuje stolek se zrcadlem, židličku a příslušenství.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049358 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 59.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
