Produkt byl přidán do oblíbených
Košík vkládačka 15 ks
Kód produktu: 100464
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zábavná hra pro nejmenší, která se zaměřuje na třídení tvarů pro zdokonalení motorických a rozpoznávacích zručností vašich dětí. Počet dílků: 15 Rozměry: 17,5 x 17,5 x 16,2 cm Doporučený věk: od 12 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavná hra pro nejmenší, která se zaměřuje na třídení tvarů pro zdokonalení motorických a rozpoznávacích zručností vašich dětí.
Počet dílků: 15
Rozměry: 17,5 x 17,5 x 16,2 cm
Doporučený věk: od 12 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100464 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
