Korekční páska 4m (5mm)
Už žádné nevzhledné přepisy! Korekční páskou jednoduše přejedete po místě, které chcete skrýt a napíšete co jste chtěli. delší tělo pro lepší držení ochranný kryt - chrání korektor při přepravě a zamezuje poškození korekční pásky Varianty: modrá oranžová Délka stopy: 4 m Šířka stopy: 5 mm ...
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné nevzhledné přepisy! Korekční páskou jednoduše přejedete po místě, které chcete skrýt a napíšete co jste chtěli.
- delší tělo pro lepší držení
- ochranný kryt - chrání korektor při přepravě a zamezuje poškození korekční pásky
Varianty:
- modrá
- oranžová
Délka stopy: 4 m
Šířka stopy: 5 mm
Uvedená cena je za 1 kus. Barvu zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
