Korálky barevné - set
Kód produktu: W114631
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit také svou kamarádku, maminku nebo babičku. Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit také svou kamarádku, maminku nebo babičku. Doporučený věk: od 6 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W114631 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
