Konvice varná s efekty 16 cm
Kód produktu: W047339
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Konvice varná s efekty. Velikost 16 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Přesné rozměry 13x9x16 cm. Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Konvice varná s efekty.
Velikost 16 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Přesné rozměry 13x9x16 cm.
Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047339 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
