Kluzák Pedro červená 57x33x5 cm
Plastkon Kluzák Pedro zelená Dětský klasický kluzák na zasněžené kopce. Plastkon se stává evropským lídrem ve vývoji a výrobě bobů pro děti. Kluzák je vyroben z odolného plastu. Zvýšené postranice pro větší komfort. Určeno pro rekreační sport, použití pro malé sportovce. Materiál: plast Nosnost: max. 50 kg Hmotnost: 0,20 kg ...
Podobné produkty
Popis produktu
Plastkon Kluzák Pedro zelená
Dětský klasický kluzák na zasněžené kopce. Plastkon se stává evropským lídrem ve vývoji a výrobě bobů pro děti.
Kluzák je vyroben z odolného plastu.
Zvýšené postranice pro větší komfort.
Určeno pro rekreační sport, použití pro malé sportovce.
- Materiál: plast
- Nosnost: max. 50 kg
- Hmotnost: 0,20 kg
- Teplota max.: 70 °C
- Teplota min.: -30 °C
- Rozměry: 56,5 x 33 x 3 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019075 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 57.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
