Produkt byl přidán do oblíbených
Klobouk 31x28cm a plášť 75cm
Kód produktu: W003130
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čarodějnický plášť s kloboukem budou skvělým kostýmem na halloweenskou párty nebo na karneval! Vybrat si můžete červenou nebo fialovou variantu. Velikost: klobouk 31 x 28 cm plášť 75 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Čarodějnický plášť s kloboukem budou skvělým kostýmem na halloweenskou párty nebo na karneval! Vybrat si můžete červenou nebo fialovou variantu. Velikost: klobouk 31 x 28 cm plášť 75 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003130 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
