Kloboučku hop! společenská hra
Kód produktu: W045748
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kloboučku hop! Společenská desková hra. Pro 2-5 hráčů. Jedna hra trvá přibližně 30 minut. Obsah balení - terč 1ks, odpalovací rampa 1ks, kloboučky 12ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Kloboučku hop!
Společenská desková hra.
Pro 2-5 hráčů.
Jedna hra trvá přibližně 30 minut.
Obsah balení - terč 1ks, odpalovací rampa 1ks, kloboučky 12ks.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W045748 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
