Kelímek na vodu výtvarný
Kód produktu: 811481
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. Velikost: 9(v) x 6(š) cm
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče.
Velikost: 9(v) x 6(š) cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 811481 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
