Karty Člověče, nezlob se!
Kód produktu: W001241
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Oblíbené Člověče, nezlob se! trochu jinak než ho znáš! Žádné herní pole a figurky! Stačí pouze tyto karty, které se ti vejdou do batůžku! Hra je prostě ideální na cesty! Hra má jednoduchá pravidla, vítězí hráč, který se jako první zbaví všech karet! Obsah balení: 32 karet pravidla Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbené Člověče, nezlob se! trochu jinak než ho znáš! Žádné herní pole a figurky! Stačí pouze tyto karty, které se ti vejdou do batůžku! Hra je prostě ideální na cesty! Hra má jednoduchá pravidla, vítězí hráč, který se jako první zbaví všech karet! Obsah balení: 32 karet pravidla Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001241 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
