Karty Canasta - plast. krabička
Canasta - kanasta. Hrací karty určené nejen na kanastu, ale i pro ostatní karetní hry (žolíky, blackjack, pasians...) Karetní hra Canasta je skvělá hra pro všechny nadšené hráče. Užijete si s touto hrou opravdu spoustu legrace, jen ji nesmíte zapomenout doma, až pojedete na výlet či na dovolenou. Karty jsou v praktické plastové krabičce. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Canasta - kanasta. Hrací karty určené nejen na kanastu, ale i pro ostatní karetní hry (žolíky, blackjack, pasians...)
Karetní hra Canasta je skvělá hra pro všechny nadšené hráče. Užijete si s touto hrou opravdu spoustu legrace, jen ji nesmíte zapomenout doma, až pojedete na výlet či na dovolenou. Karty jsou v praktické plastové krabičce.
Karty na canastu se samozřejmě nepoužívají pouze na tuto hru. Žolíky, poker, blackjack, všechny tyto hry a mnoho dalších používá pro své hry právě canastové karty.
- Rozměr obalu: 130 x 95 x 30 mm
- Rozměr karty: 56 x 85 mm
Počet hráčů: 2-4
Doporučený věk: 6+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 202003 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
