Kalkulačka + elektronický poznámkový blok VECTOR
Kód produktu: W046927
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kalkulačka + elektronický poznámkový blok. Velikost kalkulačky v otevřeném stavu: 18 x 15 cm. Duální napájení - solar + 1x CR2025 baterie.
Podobné produkty
Popis produktu
Kalkulačka + elektronický poznámkový blok.
Velikost kalkulačky v otevřeném stavu: 18 x 15 cm.
Duální napájení - solar + 1x CR2025 baterie.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W046927 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1x CR2025 |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
