Káča vláček s efekty 20x20x23,5 cm
Kód produktu: W049559
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W049559 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2*AA |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
