Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Sonic & Ring
Kód produktu: W053137
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Sonic & Ring. Pixel art s motivem Sonic a kroužek. Vhodné na zeď nebo na stojánek. Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení. počet dílků. 700+
Podobné produkty
Popis produktu
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Sonic & Ring. Pixel art s motivem Sonic a kroužek. Vhodné na zeď nebo na stojánek.
Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení.
- počet dílků. 700+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053137 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.6 cm |
| Šířka výrobku: | 3.4 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
