Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic
Kód produktu: W053139
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic. Pixel art s motivem Odpočívající Sonic. Vhodné na zeď nebo na stojánek. Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení. počet dílků 700+
Podobné produkty
Popis produktu
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic. Pixel art s motivem Odpočívající Sonic. Vhodné na zeď nebo na stojánek.
Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení.
- počet dílků 700+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053139 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.7 cm |
| Výška výrobku: | 24.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
