Ještěr s límcem RC 41 cm - Český obal
Kód produktu: W007061
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
RC ještěrka vypadá jako živá a taky se tak chová. I/R Ovladač. Zvukové a světelné efekty Pohyb dopřed a dozadu s otáčením. 2 tlačítka. 1/0 spínač na zádech. Velikost 27 cm bez ocasu, s ocasem 41 cm Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
RC ještěrka vypadá jako živá a taky se tak chová.
- I/R Ovladač.
- Zvukové a světelné efekty
- Pohyb dopřed a dozadu s otáčením. 2 tlačítka. 1/0 spínač na zádech.
Velikost 27 cm bez ocasu, s ocasem 41 cm
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007061 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | ještěrka - 4xAAA, ovladač - 3xAAA |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
