Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání 33x17x27 cm
Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x17x27 cm. Součástí jeřáb, nabírací nádoba, kontejner, 2 barely, 2 klády, 2 kužely. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. Ovladač - pohyb dopředu, dozadu, otáčení na místě, levé velké tlačítko - zvedání nákladu, pravé velké tlačítko - pokládání nákladu, 5 malých tlačítek - ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání.
Rozměry 33x17x27 cm.
Součástí jeřáb, nabírací nádoba, kontejner, 2 barely, 2 klády, 2 kužely. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty.
Ovladač - pohyb dopředu, dozadu, otáčení na místě, levé velké tlačítko - zvedání nákladu, pravé velké tlačítko - pokládání nákladu, 5 malých tlačítek - klakson, světlo, zvukové efekty, startování, demo režim. 3.7V bateriový pack do jeřábu součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF jeřábu a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039067 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do jeřábu součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
