Jeřáb pásový s efekty 42 cm
Kód produktu: W039671
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jeřáb pásový s efekty. Velikost 42 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky na střeše. Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Jeřáb pásový s efekty.
Velikost 42 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky na střeše. Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039671 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13, součástí balení |
| Délka výrobku: | 42.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.3 cm |
| Výška výrobku: | 17.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
