Jednorožec hra s pinzetou 18x15 cm
Jednorožec hra. Velikost hrací tabulky je 18x3,5x15 cm. Obsah balení: hrací deska s pinzetou. 12 předmětů. 12 samolepek - aplikujte na jednotlivé předměty. Roztoč ruletu a snaž se vyjmout předmět z těla jednorožce pomocí pinzety. Při kontaktu pinzety s povrchem hrací desky se jednorožec rozvibruje. 1 nebo 2 hráči. 3xAA nejsou součástí. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jednorožec hra.
Velikost hrací tabulky je 18x3,5x15 cm.
Obsah balení: hrací deska s pinzetou. 12 předmětů. 12 samolepek - aplikujte na jednotlivé předměty. Roztoč ruletu a snaž se vyjmout předmět z těla jednorožce pomocí pinzety. Při kontaktu pinzety s povrchem hrací desky se jednorožec rozvibruje. 1 nebo 2 hráči.
3xAA nejsou součástí. Ve spodní části hrací plochy se nachází malá přihrádka pro uschování předmětů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029176 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
