Jednorožec houpací s efekty růžový 74x28x65 cm
Kód produktu: W039308
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jednorožec houpací s efekty. Růžová verze. Velikost 74x28x65 cm. Vydává zvukové efekty. Aktivace tlačítkem v uchu. 2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Jednorožec houpací s efekty.
- Růžová verze.
Velikost 74x28x65 cm.
Vydává zvukové efekty. Aktivace tlačítkem v uchu. 2xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039308 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 74.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 65.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
